Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
✔ Buy a bike and let`s RIDE !
Графік роботи:

Пн-Нд: 11:00–19:00

Середа: вихідний.

0
Мій кошик

Світловідбивачі, флікери, жилети світловідбивні

Сортування:
за популярністю спочатку дешеві спочатку дорожчі за назвою

Одним з незамінних атрибутів велосипедного екіпірування в темний час доби, крім велосипедних фар і мигалок, є різного типу світловідбивачі на одяг, світловідбиваючі чохли на рюкзак, браслети світловідбиваючі (флікери) на руку або гомілку.

Навіщо потрібно світловідбивачі для пішохода

Нерідко байкер їздить дорогами загального користування в потоці автомобілів та інших учасників дорожнього руху, що у свою чергу додає небезпеки в моменти, коли водія не бачать їх через погане освітлення, особливо у темряві та за дощових погодних умов. Щоб додатково убезпечити себе велосипедисти кріплять на велосипед світловідбивачі та фари, що робить їх помітнішими для автомобілістів.

Світловідбивачі, рефлектори, часто їх ще називають флікери (flick - клацання), оскільки вони при натисканні згортаються і можуть виконувати функцію світловідбиваючого браслета, для пішохода, щоб позначити себе в темний час доби і в умовах поганої видимості - незамінна річ.

З покупкою велосипеда для захисту ми купуємо шолом, захист гомілки, бафф для захисту від вітру і зовсім забуваємо убезпечити себе під час катання в темний час доби, а для цього достатньо скористатися одним із типів вело освітлення.

Типи велосипедного освітлення:

  • Активне – фари, ліхтарі, мигалки та інші аксесуари, що випромінюють світло.
  • Пасивне - катафоти, відбивачі, флікери та інші аксесуари, що відбивають світло.

Оскільки велосипедист є активним учасником дорожнього руху, він має бути помітним на дорозі. Для позначення себе варто використовувати не лише світло фар та мигалок, а й світловідбивачі. Відповідно до ПДР транспортний засіб такий як велосипед має бути обладнаний відбивачами на колесах - оранжевого кольору, спереду (на кермі) - білого кольору, ззаду - червоного. По повз класичних місць відбивач може бути встановлений на педалях двоколісного транспорту, на спицях, сам велосипед може мати світловідбиваючі наклейки на рамі, так само нерідко наклейки, що відображають світло, можна зустріти і на ободах коліс. Зараз багато виробників велопоришок випускають вироби з вже нанесеною світловідбиваючою смужкою (Shwalbe, Kenda, CST та інші).

Так само не варто забувати, що брудний світловідбивач не виконає свою функцію на 100%, тому рекомендуємо перед виїздом оглянути свій байк.

До плюсів відбивачів варто віднести те, що вони не потребують елементів живлення. Наприклад, ви пізно повертаєтеся з покотушки або ваша поїздка затягнулася за часом і ваш ліхтар з мигалкою розряджені, відбивачі, які встановлені на ваш байк візьмуть на себе і відмінно впораються з функцією позначення вас на дорозі, при попаданні на них світла фар, так, дорогу вам не висвітлять, але попередять водія, що на дорозі велосипедист. Тож можна вважати їх ще й «резервним» велосипедним світлом.

З описаного вище можемо дійти невтішного висновку: щоб бути помітнішим у темний час доби - необхідно купити світловідбивач.

Існує безліч видів та моделей: від смужок до цілих костюмів. Брелоки можна кріпити на сумку, магнітні кліпси відмінно тримаються на футболках, браслет, що відбиває світло, купити який можна в найближчому веломагазині вішають не тільки на руку, але і на ногу і навіть кріпити на сумку бананку. Також є безліч світловідбивних наклейок різного розміру та форми, які відмінно тримаються на глянцевих поверхнях (наприклад, чохол телефону, папка та інше). Існують ще світловідбивачі для пішоходів у вигляді термонаклейок, які за допомогою праски можна приклеїти на вашу улюблену худі, тепер ви виглядатимете ще стильніше і колоритніше та й безпеки в темний час доби додасться.

Види світловідбивачів на одяг:

  • Брелок вішається на одяг, сумку, рюкзак.
  • Значок – стильний аксесуар, який можна зачепити на верхньому одязі.
  • Світловідбивний браслет - найпопулярніша світловідбивка, одягають найчастіше по одній на руку з кожного боку.
  • Чохол на рюкзак – відповідно надягає поверх рюкзака, додатково виконує функцію захисту рюкзака від промокання.
  • Світловідбивачі для одягу у вигляді термонаклейки, які наносяться на тканину за допомогою праски.

Вгору